Striptizo klubas Klaipėdoje

Bernvakaris striptizo klube - Klaipėdoje

Bernvakaris video

Bernvakario idėjos ir pats bernvakaris striptizo klube CRYSTAL SHOW CLUB, tai būtent Jūsų šventei parengtas erotinis šou su nepakartojama bernvakario idėjų išpuoselėta programa bei aukščiausio lygio aptarnavimu bernvakaris Klaipėdoje!

Striptizas bernvakaryje kaitins kraują ne tik bernvakario šventės kaltininkui, bet ir visiems svečiams. Seksualios bei drąsios šokėjos bernvakario naktį lepins Jus išskirtiniu dėmesiu, žavios ir nesivaržančios merginos neleis nuobodžiauti nei vienam bernvakario svečiui, na, o kad būsimasis jaunikis pasijustų ypatingu šventės dalyviu, mūsų merginos padovanos privačius erotinius šokius tik Jam vienam!

Mūsų programų organizatorių idėjos bernvakariams yra neišsemiamos - striptizas, išskirtinis dėmesys, gundantis erotinis šou - tai tik maža dalis to, ką patirsite šią nepakartojamos šventės naktį. Seksualios merginos padės išlaisvinti gilias erotines fantazijas bei įgyvendinti net slapčiausius norus. Šią naktį pasijusite visiškai laisvai ir nevaržomai, o Jums pageidaujant, galėsite neapsiriboti vien tik intymiai atvirais pokalbiais su merginomis.

Norintiems paversti šį vakarą visiškai išskirtiniu, bernvakario idėjų nestokojantys programų organizatoriai pasiūlys specialiai Jums paruoštas temines programas.

Bernvakario programų pasirinkimas iš jau paruoštų programų, tokių kaip pvz.:

„Fetish show“ pasirodymų metu galėsite pamiršti drovumą ir visiškai išlaisvinti erotines fantazijas.
Trokštantiems aštresnių pojūčių - nepakartojamas „Domination Show“. Jo metu galėsite atsiduoti valdingoms bei seksualioms koketėms, kurios išpildys Jūsų slaptus troškimus.
O galbūt norėsite paįvairinti vakarą išskirtiniais baleto elementais? Tuomet Jums skirtas kvapą gniaužiantis pasirodymas - „Nuogas Baletas“. Įsitikinsite jog tai gali būti neapsakomai seksualus šokis, kai mūsų šokėjos suteiks jam nuostabiai erotiškų spalvų.

Pasotinę erotines fantazijas išskirtiniais reginiais, atsipalaiduoti tik dviese su seksualia mergina galėsite VIP zonoje ar masažinėje Jacuzzi vonioje, o nusprendę apsilankyti masažo kambaryje, patirsite neapsakomą malonumą, merginų atliekamo maloniai atpalaiduojančio masažo metu.

Jūsų patogumui, pasiūlysime platų baro meniu - net patys išrankiausi svečiai ras sau tinkamą pasirinkimą.
Bernvakario svečių skaičius mūsų klube neribojamas, tad turėsite puikią galimybę padovanoti nepamirštamus įspūdžius ne tik artimiausiems draugams.

Jūsų laukia įspūdingas bernvakaris Klaipėdoje, kupinas nepamirštamų įspūdžių prabangioje aplinkoje, tad paskubėkite jį užsisakyti naktiniame striptizo klube CRYSTAL SHOW CLUB!

Kodėl bernvakaris Klaipėdos striptizo klube CRYSTAL SHOW CLUB?!

Platus bernvakario programų pasirinkimas!
Individualios bernvakario programos!

Pačios seksualiausios šokėjos Jūsų bernvakariui Klaipėdoje!

Modernus striptizo klubo interjeras maloniai nustebins Jus ir Jūsų bernvakario svečius!

100% nemokamas svečių atvežimas į Jūsų bernvakarį!

Mus rasite: Žvejų g.10, Klaipėda. Tel.: (+370) 63377727

Kontaktai - Informacija,
rezervavimas, atsiliepimai


Naktinis klubas Klaipėdoje

CRYSTAL SHOW CLUB

Darbo laikas:
I : Nedirbame, II : 21:00 - 05:00,
III : 21:00 - 05:00, IV : 21:00 - 05:00
V : 21:00 - 06:00, VI : 21:00 - 06:00,
VII : 21:00 - 05:00.

Adresas: Žvejų g. 10, Klaipėda, Lietuva LT-91248
Tel.: (+370) 63377727
El.paštas: info@crystalstripclub.com
GPS: Lat. 55 42 31.82 Long. 21 7 52.5

Galimas simbolių kiekis: 3000